GK Contact wyświetla stałe językowe

Feel free to talk about everything related to our Joomla Products
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Wed Dec 28, 2016 10:50 pm
Dobry wieczór,

plugin gk_contact przy pierwszym wejściu na stronę wyświetla stałe językowe zamiast tłumaczeń (nie są ładowane pliki językowe pluginu).
Po odświeżeniu strony wszystko jest ok.

Nie mam żadnych błędów w plikach językowych, problemem nie jest szablon.
Dodatek pobrany kilka dni temu nie naprawia błędu.

Macie może jakieś sygnały o błędzie?
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Mon Jan 02, 2017 2:04 pm
Hi

Nikt nie zglaszal tego problemu wczesnie, ale za podmiane odpowiedzialna jest sama joomla. Sprobowalbym przeniesc zawartosc z en-GK.plg_gk_contact.ini do override.ini, zeby joomla ladowala ten plik jako pierwszy.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Jan 03, 2017 11:40 am
Dzięki za odpowiedź :-)

Sprawdziłem, nie pomaga, ale też precyzyjniej mogę określić błąd:
- strona jest w trzech językach
- wejście ze strony dowolnego języka nie powoduje błędu (ups...)
- stałe językowe wyświetlają się po użyciu flag przełącznika języka (jestem w PL i np. zmieniam na DE)

To wina którejś z ostatnich aktualizacji, ale jeszcze nie wiem której :-)
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Wed Jan 04, 2017 11:49 am
Hi

Moge prosic o url do strony? Moze jak spojze na problem to cos wymysle.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Jan 10, 2017 2:05 pm
Wysłałem PW
:-)
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Thu Jan 12, 2017 3:36 pm
Hi

Mysle, ze cos w templacie blokuje to, ale dla pewnosci zmien na prosze Protostar, zeby sprawdzic jak tlumaczenia zachowuja sie wtedy. Podeslalem link programistom, moze oni sie zetkneli z takim problemem.
User avatar
Moderator

teitbite
Tue Jan 24, 2017 1:14 pm
Hi

Po braku odpowiedzi z Panskiej strony myslalem, ze problem jest rozwiazany, ale przed chwila sprawdzilem strone i widze, ze jednak nie. Prosze o podeslanie dostepu do strony, sprobuje sam pokombinowa jak to naprawic.
User avatar
Moderator

teitbite
Thu Feb 02, 2017 10:32 am
Hi

Jezeli problem nadal istnieje, to prosze o podeslanie dostepu do panelu joomli i ftp. Bez tego nie dam rady pomoc z tym problemem.
User avatar
Moderator


cron