Gavick Tools - all clear!

Feel free to talk about everything related to our Joomla Products
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Tue May 10, 2016 8:16 am
Gavick Tools - all clear!
Witam,
Jeszcze raz gratuluję pomysłów i owocnej pracy.

Aby stworzyć stworzyć spójną identyfikację wizualną dla nowego projektu wraz publikacją dla www oraz zachować konkurencyjność na rynku swoją pracę muszę wykonywać szybko, jasno i w najmniejszych kosztach, a w przypadku sukcesu i móc pewnie rozwijać założenia.
Oczekuję takiego bezpiecznego "pasa startowego" dla kreacji w sieci. Wasza oferta wydaje mi się sprzyjać moim potrzebom tzn. ćwiczę się w proponowanych rozwiązaniach w ramach Gavern Framework. Szybki start, jasne i pewne możliwości i ograniczenia, jasna granica co mogę sam, a kiedy mam już wejść w ściślejszą współpracę z Waszym zespołem.

Jak wspomniałem, teraz ćwiczę się więc w waszej propozycji, ale wciąż, gubię tracąc cenny czas i szczerze mówiąc czasem ręce mi opadają. Wygląda mi na to, że wasze rozwiązania tak naprawdę są bardzo mało elastyczne we własnym środowisku Gavern Framework.

Robiłbym postępy szybciej gdyby np. istniały takie rozwiązania:

• graick.com/gavickpro_tools - to lista aktualnych modułów i plugins dla Gavern Framework.
• lista nazw z linkami:
  • download
  • szablony - filtr wg plugin lub moduł.
  • *dokumentacja jako OSOBNE tematy pt.
    • Gavickpro_tools - lista plugin, link do graick.com/gavickpro_tools, nazwa użytego szablonu ustawień lub działania w tym szablonie.
    • Other Features - funkcje, które nie są jeszcze w tym szablonie jako gavickpro_tools. Brief.

Takie rozwiązania jak, galeria, slideshow, rewiev, preloader, scrollreveal, progresbar, PhotoSwipe, moduły NSP to podstawowe klocki do budowania i dostosowywania szablonu do aktualnej kreacji.
Byłoby świetnie gdyby można było je instalować osobno i pobierać z jednego miejsca. Tak jak to rozwijają inne grupy. Rozumiem, problem ciagłego rozwoju i zmian oraz licencji itd. Ale wydaje mi się, że chyba można ubrać to w jeden zestaw pod nazwą Gavick_tools, bo razem z szablonem i pomysłami ich wykorzystania w całości razem tworzą Wasze unikalne rozwiązanie.
Z nadzieją pozostawiam pod namysł.
Serdecznie pozdrawiam
Mariusz

Screen Shot 2016-05-10 at 06.49.26.png
User avatar
Gold Boarder

teitbite
Thu May 12, 2016 10:29 am
Hi

Oczywiscie przekaze post do wgladu developerom, ale wydaje mi sie, ze wiekszosc ze wspomnianych rzeczy just jest dostepna.

Co do download to rozdzielone sa templaty i moduly:
https://www.gavick.com/download/joomla-themes
https://www.gavick.com/download/joomla-modules

Dokumentacja templatow/modulow/pluginow dostepna jest tutaj: https://www.gavick.com/documentation/

Funckcje takie jak scrollreveal, nie maja zastosowania jako osobne rozszezenie bo polegaja na dodtaniu znacznikow do HTML, ktore moze byc wykozystane w kazdym miejscu templatu.

PhotoSwipe moze byc uzyte tylko w takiej postaci ze wzgledu na obostrzenia prawne, ale jezeli przeszukasz forum to dla jednego z klientow stworzylem podtemplate dla "Simple Image Gallery", ktory ulatwia obsluge zdjec z postaci panelu.
User avatar
Moderator

GK User
Mon May 16, 2016 10:02 am
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Linki które byłeś uprzejmy mi podać w odpowiedzi także odkryłem podczas "studiowania".
Wiem, że macie swoją świadomość i cele. Dlatego poświęciłem swój czas na mój post i opisanie uwagi licząc, że te i inne wypowiedzi na tym forum przydadzą się w Waszym rozwoju. Nadal trwam przy moich spostrzeżeniach zapisanych w moim pierwszym poście. A jeśli nic się nie zmieni, po prostu za którymś razem wybiorę inne rozwiązania. A byłoby po prostu mi szkoda.

Co do "Simple Image Gallery" to ta Twoja cenna praca, wg mnie, jest świetnym przykładem za utworzeniem "GK_tools", bo dziś wg mnie "tonie" w tej całej treści jako kolejna odpowiedź typu "customtip" dla jakiegoś tam użytkownika, a nie zawsze mogę mieć po prostu czas i cierpliwość na sprawdzanie co działa, a co nie. "GK Tools"! ;)
User avatar
Gold Boarder

GK User
Mon May 16, 2016 10:09 am
"ale wydaje mi sie, ze wiekszosc rzeczy jest juz dostępna"
— "wydaje mi się" to nie to samo co "wszystkie dodatki i możliwe konfiguracje masz tutaj pod tym linkiem" ;).

Jeśli o mnie chodzi, to ten temat można zamknąć. Wszystko co chciałem napisać zapisałem w swoim pierwszym i drugim poście. GK_tools! ;)
User avatar
Gold Boarder

teitbite
Tue May 17, 2016 11:09 am
Hi

Wszystko co moge zrobic to przekazac twoje uwagi do developerow, niestety jestem tylko od supportu na forum, wiec nawet moje male skrypty ulatwiajace obsluge sa jedynie w kwesti sugesti.

Watek zamkniety na zyczenie.
User avatar
Moderator


cron