PHP 7.1 / 7.0 - możliwe problemy?

Support help forum dedicated to free and commerical templates for Joomla 3 and 2.5 version.
GK User
Wed May 31, 2017 12:20 pm
Witam,
robię stronę dla klienta z Niemiec na niemieckim serwerze STRATO. Wersja PHP jest 5.6 (można ustawić na wyższą)- nie wiem, na jakim etapie są aktualizacje templatek w związku z aktualizacją PHP. Próbuję zainstalować templatkę "Hotel", jednak po usunięciu katalogu instalacyjnego (usunięcie ręczne na ftp- nie dało się podczas instalacji) i wejściu na adres docelowy wyświetla się komunikat: "The template for this display is not available. Please contact a Site administrator." i szablon nie ładuje się. Jednocześnie nie przychodzi automatyczny e-mail z konfiguracją, jedynie komunikat o błędzie dostarczenia z Mail Delivery System. Bardzo słabe wsparcie tam mają, przynajmniej nie szczęści mi się, dlatego chciałabym zapytać, czy może nie domyślacie się, w czym tkwi problem. W pierwszej chwili przychodzi mi do głowy PHP, ale ten błąd e-maila świadczy, że PHP nie ma z tym nic wspólnego. Wiem, że to nie do końca temat na to forum, ale może pomożecie lub wskażecie kierunek.
Pozdrawiam!
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Sat Jun 03, 2017 5:59 pm
Hi

Wyglada na problem z obostrzeniami na serverze. Proponowalbym prace na localhoscie, a nastepnie przeniesienie calej strony recznie na server lub przy uzyciu Akeeba Backup.

Katalog templatu moze byc niedostepnt, prosze sprawdzic uprawnienia na plikach (standardowo jest 755, ale zdarza sie, ze potrzebne, sa wyzsze).

Blad mailingu moze byc problememn w konfiguracji SMTP w globalych ustawieniach joomla.
User avatar
Moderator


cron