(M)Social logowanie, błędy, logo text

Support help forum dedicated to free and commerical templates for Joomla 3 and 2.5 version.
GK User
Sat Feb 08, 2014 4:24 pm
1. Witam, chciałbym w szablonie (m)social oprócz logowania poprzez facebook dodać możliwość logowania przez google+, czy jest taka możliwość?? Oczywiście chciałbym mieć to w oknie logowania zaraz obok przycisku facebook.

2. Chciałbym również wpisać nazwę swojej domeny zamiast (M)social na MYjestic z zachowaniem 2 kolorów czerwonego i białego "MY" na czerwono "jestic" na biało, generalnie próbowałem to zmienić ale uzyskuję tylko jeden kolor taki który wybiorę. Zmieniałem nazwę witryny z panelu administratora ale niestety jest w jednym kolorze.

3. Znalazłem również błąd, po kliknięciu na Zarejestruje się, strona wchodzi w okno rejestracji ale gdy w tym samym oknie kliknę na zaloguj się wtedy wyskakuje mi błąd, przy kliknięciu na pierwszej stronie Zaloguj się jest ok natomiast z okna rejestracji nie.

Proszę o pomoc i z góry dzięki.
Pozdrawiam
User avatar
Senior Boarder

GK User
Sat Feb 08, 2014 8:44 pm
1. Na chwilę obecną nie wspieramy takiej zmiany.2
2. Czy mogę prosić o link do Twojego serwisu?
3. j.w.
User avatar
Moderator

GK User
Mon Feb 10, 2014 12:52 pm
Strona to www.myjestic.pl
User avatar
Senior Boarder

GK User
Tue Feb 11, 2014 11:06 am
2.
__(M)__Social
Uzywajac "__" przed i po jakims elemencie bedzie on otoczony dodatkowym spanem, dzieki czemu bedzie mozna zaadresowac go w deklaracji css.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Feb 11, 2014 11:08 am
3. Faktycznie jest to dziwny błąd. Zgłoszę go do developerów i odezwę się jak tylko pojawi się odpowiedź.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Feb 18, 2014 9:44 am
1. Witam czy coś wiadomo w sprawie naszego błędu na stronie??
2. mam pytanie, na mojej stronie w zakladce social mam dodatkowe logowanie, w jaki sposób mogę wyłączyć te opcje i zostawić tylko sam obrazek, oraz w gdzie mogę znaleść parametry odpowiadające za zmniejszenie samego obrazką, udaje mi się zmniejszyc parametry okna ale sam obrazek się nie chce dopasować do tych parametrów. Oczywisćie chcę się też pozbyć wszystkich napisów widocznych na tym obrazku.

Dzięki i pozdrawiam
User avatar
Senior Boarder

GK User
Wed Feb 19, 2014 6:57 pm
1. Jak tylko będzie odpowiedź odezwę się.
2. Czy możesz przygotować jakiś screen jak ma wyglądać ta strona finalnie?
User avatar
Moderator

GK User
Mon Feb 24, 2014 10:21 am
Podaje link do strony ze zdjeciem na którym pokazuje o co mi chodzi. A jeśli chodzi o zdjęcie to wydaje mi się że mam za mały rozmiar i poprostu samo się rozciągneło w taki sposób więc zmienie je na inne. Generalnie chodzi o wyrzucenie opcji logowania i tych napisów jak w oryginale na http://www.myjestic.pl/index.php/jomsocial

Docelowy wynik
http://zapodaj.net/7f2e8d7137c39.bmp.html
User avatar
Senior Boarder

GK User
Mon Feb 24, 2014 6:48 pm
Użyj proszę tego kodu w pliku override.css:
Code: Select all
#community-wrap .cGuest {height: 193px;}
#community-wrap .cGuest > * {display: none;}
#community-wrap .login-area {height: 78px}
#community-wrap .login-area > * {display: none;}
User avatar
Moderator

GK User
Tue Feb 25, 2014 10:15 am
Spróbowałem twojej porady ale nie wiem czy dobrze jej używam, ponieważ użycie tego kodu w pliku override.css nic mi nie zmienia. Natomisat wprowadza zmiany w pliku joomla.css na tyle że kasuje równiez menu z logo i mozliowścią logowania i zarejestrowania się do serwisu.

Plik override.css znajduje się w folderze gkmsocial, wiec wydaje mi sie ze ok. Ale niestety zmian nie ma. Popróbuje jeszcze ale nie wiem czy czegos źle nie robię.

Pozdrawiam
User avatar
Senior Boarder

GK User
Tue Feb 25, 2014 1:41 pm
Witam ponownie, poradziłem sobie z problemem, generalnie tak jak pisałem że w pliku override.css nic nie zmieniałem a za to w joomla.css w odpowiednich wierszach dodałem tylko display: none; i pomogło.

W każdym bądź razię dziękuje Ci Cyberek za pomoc i nakierowanie mnie na efekt końcowy:)

Pozdrawiam i temat zamykam zostaiwajac tylko sprawę z błędem.
User avatar
Senior Boarder

GK User
Tue Feb 25, 2014 5:53 pm
override.css ten templatkowy (w katalogu templatki/css) powinien miec najwyzszy priorytet.
User avatar
Moderator

GK User
Thu Feb 27, 2014 6:36 pm
Co do błędu który zgłaszałeś - dostałęm informację że tak jest to zaprojektowane by uniknąć zduplikowanych formularzy na lementach obsługiwanych przez komponent com_users.
User avatar
Moderator


cron