Installation StoreFront - Joomla! 2.5.27 -

GK User
Sat Feb 21, 2015 12:52 am
witam, trzy razy probowalem zainstalowac StoreFront - Joomla! 2.5.27 - po wgraniu przez FTP startuje instalacja i w pierwszym punkcie po wyborze jezyka (wybralem angielski) instalacja "pada" i kreci sie w kolko bez zadnej reakcji. czytalem juz "how Do" ale nie za bardzo to pomaga dla 2.5.27.... co robic? na tym samym katalogo wgralem "czysta" joomle 2.5.28 i dzialalo bez zarzutu....
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Sat Feb 21, 2015 1:36 am
Hej,
1) jakbys czytał np. polskie blogi i polska strone joomla.pl to bys wiedzial, ze joomla 2.5 zakonczyła swój żywot w grudniu 2014
2) tu jest opisane co zrobic, kiedy jest niekonczaca sie instalacja : https://www.gavick.com/documentation/jo ... o-fix-them
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Sun Feb 22, 2015 3:26 pm
punkt 1 nogłeś sobie darować, bo widocznie musiałem mieć jakis cel, żeby instalować 2.5, prawda?
punkt 2 sobie pooglądam, ale sądzę, że to już czytałem... napisze później...
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Sun Feb 22, 2015 8:04 pm
#1 Bez stresu. Tylko informuje, bowiem niektórzy są tego "porzucenia" nieświadomi.
#2 Ogólnie instalacja udaje się w 90% przypadków, ale zawsze trafi się jakiś dziwny hosting. Na co nie mamy wpływu stąd ta porada.
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 12:54 am
#1 powoli ze stresem, bo instaluje juz nie wiem ktory raz i caly czas bledy..
#2 zrobilem to w joomli 3.XX i front jakos chodzi, ale za to nie moge sie zalogowac jako admin:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /moj katalog/administrator/includes/defines.php on line 26
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 1:53 am
zatem sugeruje:
1) zalozyc nowy folder np . test i spróbowac ponownie, moze kwesta tego ze masz spacje w nazwie("moj katalog") powodujej błedy?
2) zmienic hosting i spóbowac na innym.


...a przy okazji na jakim testujesz obecnie ?
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 4:44 pm
w pliku administrator/includes/defines.php był błąd - na samym dole był krzyżyk... wywaliłem go i wgrałem na nowo - w sumie to tyle, a czasu zmarnowałem....
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Wed Feb 25, 2015 6:41 pm
...ale przyznasz że to dziwne, bo GK nie modyfikuje plików źródłowych (core), zatem to musiałbyś błąd teamu Joomla.
User avatar
Platinum Boarder


cron