Błąd wyszukiwarki

Joomla webshop template with CSS3-based animations, VirtueMart support and one-page checkout.
GK User
Sun Apr 24, 2016 10:44 pm
Witam,
Mam problem z wyszukiwarką - mianowicie po wpisaniu frazy, której nie odnajduje wyświetla pustą białą stronę zamiast "No result : (xxxxx)" jak na stronie demo, gdzie leży przyczyna ?
A tak przy okazji czy jest możliwość aby wyszukiwać zarówno produktów VM jak i w zawartości strony ?

Pozdrawiam
Jacek
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Sun May 01, 2016 5:58 pm
Hi

Prosze podniesc poziom wyswietlania bledow do maximum i sprawdzic jak blad jest wyswietlany. Demo i kopia quickstartu na moim komputerze dzialaja poprawnie.
User avatar
Moderator

GK User
Sun May 01, 2016 8:39 pm
Hi,
No to mam taki błąd:
Fatal error: Class 'CurrencyDisplay' not found in /home/cx80/domains/cx80.telvicom.com.pl/public_html/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 160
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Tue May 03, 2016 11:03 am
Hi

Jak widac w bledzie problem pochodzi z VM bezposredion. Prosze sprobowac przeinstalowac Virtuemart.
User avatar
Moderator

GK User
Tue May 03, 2016 3:05 pm
Hi
Spróbuję przeinstalować Virtuemart. i mam nadzieję że zadziała :)
Jeszcze raz się zapytam czy jest możliwość aby wyszukiwać zarówno produktów VM jak i w zawartości strony ?
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Thu May 05, 2016 1:41 pm
Hi

To juz jest pytanie do supportu VM. Osobiscie kiedy musze w ten sposob wyszukiwac to kozystam z modulu Smart Search. Jest dla niego plugin do supportu VM, ale byc moze sa prostsze rozwiazania jak bezposredi plugin dla VM Search czy Joomla Search.
User avatar
Moderator


cron