Bad thumbnails quality

News Show Pro GK5 - flexible, responsive and easily extendable free Joomla module support forum.
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Mon Jun 26, 2017 11:17 am
Cześć,
mam problem z jakością miniatur na przeglądzie "Portfolio Grid" i "Siatka Newsów"- mam określone automatycznie skalowanie grafik, wymiary miniatury, zaznaczone tworzenie miniatur i responsywne grafiki, a cały czas wyświetlają się one jakby miały niską jakość i rozmiar. Kombinuję w ustawieniach na różne sposoby i zero pomysłu. Link: http://test.moinob.nazwa.pl/index.php/autorka/ogladam
Z góry dzieki!
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Fri Jun 30, 2017 2:45 pm
Hi

Prosze sprawdz, czy w opcjach "Additional K2" lub "Additional Joomla Article" napewno jest wybrane zdjecie w najlepszej rozdzielczosci jaka zostala zaladowana dla artykulu. Nastepnie podniesc thumbnail quality do 100%. Gdyby zadne z tych ustawien nie pomoglo, to doradzalbym wylaczyc tworzenie thumbnail i sprawdzic, czy wtedy wyglada to lepiej.
User avatar
Moderator

GK User
Fri Jun 30, 2017 4:47 pm
Hej, zdjęcie jest wybrane "grafika pełnego tekstu", zaznaczone tworzenie miniatur, określone procentowo przycinanie... quality 100%... co więcej? Teraz się coś pomieszało i w dodatku mimo, że miniatury są zaznaczone, nie pokazuje miniatur tylko pełne proporcje- a jakość jeszcze gorsza niż była. Nie mam pojęcia- a zaraz się załamię bo klientka jutro publikuje tego bloga...
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Mon Jul 03, 2017 11:16 am
Hi

Z tego co widze wiekszosc zdjec jest ostra. Nieliczne sa rozmazane, ale jak dla przykladu "Girlboss" ma originalne zdjecie z niewiele ponad 400px szerokosc, a przez NSP jest rozszerzane do 700px. Jezeli nie ma kontroli nad wielkoscia dodawanych zdjec, to doradzalbym wylaczenie wylaczenie uzywania thumbnails wogole.
User avatar
Moderator


cron