Dodaj tab - problem

Tabs module is the easiest and convenient way to create tabs in Joomla website with powerful features like JSON or XML support.
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Sat Jan 25, 2014 6:04 pm
Witam,
mam problem, po zainstalowaniu spolszczenia ( https://github.com/GavickPro/Tabs-GK5/b ... bs_gk5.ini ) kiedy próbuje dodać nowy tab zakładkę przysłania biała karta , czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam
User avatar
Senior Boarder

GK User
Sat Jan 25, 2014 6:30 pm
podglad
User avatar
Senior Boarder

GK User
Sat Jan 25, 2014 7:40 pm
Witam,

Czy problem występował przed zainstalowaniem spolszczenia?

Jeśli nie to proszę odinstalować spolszczenie i sprawdzić czy to rozwiązało problem.
User avatar
Administrator

GK User
Sat Jan 25, 2014 7:45 pm
Witam,
dziękuje za odpowiedź,
tak spolszczenie powodowało ten problem, czy jest inna wersja spolszczenia?
User avatar
Senior Boarder

GK User
Sun Jan 26, 2014 1:11 pm
Sprawa jest bardzo dziwna - dodałem to spolszczenie u siebie na testowej instalacji i nie widzę tego problemu - proszę spróbować podmienić zawartość pliku angielskiego tłumaczenia modułu z zawartością polskiego tłumaczenia.
User avatar
Administrator

GK User
Sun Feb 09, 2014 6:58 pm
Witam, chcialabym odswerzyc temat. Mam zainstalowany Szablon shopandbuy i wystepuje ten sam problem. Podmiana zawartosci plikow Nic nie Dala. Bede wdzieczna ZA pomoc. Dziekuje
User avatar
Senior Boarder

GK User
Mon Feb 10, 2014 7:48 am
Witam ponownie,

W tej sytuacji jedyne co mogę doradzić to pozostawienie oryginalnego angielskiego tłumaczenia - niestety jak dotąd nikt inny nie zgłaszał takiego problemu, a u mnie wszystko działa poprawnie w obu wypadkach, być może jest to jakiś problem związany ze specyficzną konfiguracją serwera.
User avatar
Administrator


cron