Problem z ustawieniem treści, która ma się wyświetlać...

Tabs Joomla module is the easiest way to create and manage your content via tabs.
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Wed Dec 07, 2011 12:53 pm
witam serdecznie,
czy ktoś mógłby pomóc i podpowiedzieć, jak ustawić zawartość, która ma się wyświetlać w module tab?
Nie mogę nigdzie znaleźć w jaki sposób można określić zawartość.
pozdrawiam
--
Marcin
Ps.
dodam, że mowa o GK Tab - module for the Tabs Manager GK3 component. (version for Joomla 1.5.x).
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Thu Dec 08, 2011 9:36 am
W komponentach masz "Gavick Tabs Manager GK3"

Add group - podajesz jakąś nazwę (np. taby)i opis (np. moje taby).
Add tab - wybierasz grupę (np. taby) i dodajesz nowego taba
Tab name - Widoczna nazwa zakładki np. Nowości
Select tab type - Moduł
Tab access - kto ma widzieć taba
Module position - tabX (X oznacza liczbę np. tab5 - musi się pokrywać z pozycją w module)
Zapisujesz

Przechodzić do rozszerzenia / moduły
Dajesz nowy
Wybierasz co chcesz mieś w tabie (np. nowości) ustawiasz sobie moduł, ale w "pozycja" (po lewej) wybierasz tabX (np. tab5)
Zapisujesz i moduł pojawia się w tabie.
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Thu Dec 08, 2011 9:47 am
Nie mogę już edytować mojego posta - zapomniałem o module :)

Tworzysz nowy moduł "Gavick tab"
Wybierasz gdzie ma być widoczny na stronie (np. top - zależne od Twojego szablonu)
Po prawej ustawiasz wedle uznania.
W "Tabs group" wybierasz nazwę grupy jaka została stworzona w komponencie "Gavick Tabs Manager" (np. taby)
Zapisujesz i powinno śmigać :)
Pozdro...
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Fri Jan 20, 2012 9:15 pm
witam ja mam podobny problem z gk 4
kompletnie nie wiem jak mam ustawić żeby wyświetlała się jakakolwiek treśc ze strony
zainstalowałem tabs gk4 ale w komponentach nie mam tam żadnego folderu tabs gk4
User avatar
Junior Boarder

GK User
Sat Jan 21, 2012 7:18 am
darkoslav wrote:zainstalowałem tabs gk4 ale w komponentach nie mam tam żadnego folderu tabs gk4

W Joomla 1.7 nie ma już komponentu. Jest tylko moduł i wszystkie ustawienia dokonuje się w module.
Czyli Rozszerzenia->Moduły->Tabs GK4. Zakładki znajdziesz w 'Your Tabs'. Tam możesz ustawić ilość zakładek, ich nazwy, typ wyświetlanej zawartości, dostęp itd.
User avatar
Senior Boarder

GK User
Sat Jan 21, 2012 12:32 pm
ok dzięki, a moge ustawić żeby w tabsach wyświetlała się treść np. z modułów albo z kategorii jakieś artykuły?
User avatar
Junior Boarder


cron