Układ pozycji modulów w The World News II

Advanced and professional portal news Joomla template with community features and various content display layouts.
GK User
Mon May 27, 2013 9:59 am
Witam,

Postanowiłem napisać po polsku, bo nie wiem czy udałoby mi się przedstawić moją prośbę po angielsku.

Mianowicie korzystając z szablonu The World News II i wykorzystując pozycje: user7,user8, user9, user10,
utworzyłem taki układ z banerami, jak poniżej.

Szerokość każdego banera to 260x80px, cztery w wierszu, a moje pytanie:

Jak można utworzyć w szablonie układ, aby dodając banery, wyświetlały się kolejno w wierszu od lewej do prawej po 4szt, a następnie jeśli banerów bedzie wiecej to kolejne w następnym wierszu od lewej do prawej.
Obecnie wykorzystywać kolumnowy układ z user7,user8, user9, user10, musze dużo czasu poświęcać aby przenosić banery do innych kolumn, jak ich czas publikacji upłynie. A tak to po prostu jeśli ich czas publikacji na stronie upłynie przesuwają się tylko w wierszach.

Wiem jak dodać moduł do szablonu, ale jakie klasy mu przypisać, aby utrzymac taki wygląd i funkcjonalność?

Z góry dzięki za pomoc,
Marcin
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Mon May 27, 2013 11:40 am
Hi

Please try in english next time :)

You can make it using just one module position and small extra code in css. Please reposition all banners into one of this positions and show me Your site than.
User avatar
Moderator

GK User
Tue May 28, 2013 9:25 am
Hi teitbite,
Thanks for the answer, now site is online, so it is a small problem.
http://odnawialnezrodlaenergii.pl/
I'll try to do it on a copy and spreading the link.

Regards,
Marcin
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Tue May 28, 2013 10:12 am
Hi

Ok. When You move all banner modules inside "user7" You will need this code to make it like You want it:

Code: Select all
#gkUser2 #gkuseruser7 .box {
    float: left;
}
User avatar
Moderator

GK User
Sat Mar 01, 2014 10:36 am
Thanks, I added a little more padding and is ok.

Marcin
User avatar
Fresh Boarder


cron